Ansatte

Våre ansatte besitter høy kunnskap og lang erfaring innen ventilasjon og VVS-systemer. Ta kontakt med en av oss om du lurer på noe. Vi håper å høre fra deg! 

 

Administrasjon

Jan Kåre Lie
Prosjektleder

+47 908 00 202
jkl@lieventilasjon.no

Leiv Tormod Fiskå
Prosjektleder

+47 902 24 672
ltf@lieventilasjon.no

John L. Østvold
Prosjektleder

+47 900 59 841
jlo@lieventilasjon.no

Anders Apeland
Avd.leder service

+47 992 85 502
anders@lieventilasjon.no

Roar Sørensen
Prosjektleder

+47 992 12 448
roar@lieventilasjon.no

Rune Braut
Servicekoordinator

+47 481 53 074
rune@lieventilasjon.no

Martin Johannesen
Serviceingeniør

+47 992 85 524
martin@lieventilasjon.no

Kristian Johansson
Serviceingeniør

+47 970 16 631
kristian@lieventilasjon.no

Jane T. Watland
Resepsjon

+47 469 40 000
jane@lieblikk.no

Fagfolk

Fredrik Rasmussen Larsen
Montør

Dan Vagle Skjelberg
Montør

Marius Skjæveland
Montør

Simon Salte
Montør

Jarle Meling
Montør

Tor Helge Svendsen
Montør

Petras Mickus
Montør

Arturas Gudaitis
Montør

Øystein Ommundsen
Montør

Dan Frode Gundersen
Montør

Roger Løyning
Montør

Tor Gunnar Hellevik
Kuldetekniker

Morten Tjensvoll
Kuldetekniker

Hans Petter Lindøe
Servicetekniker

Sven Arne Line
Servicetekniker

Marcus Sandnes
Lærling

Tobias Salte
Lærling